Кулеба: Угода щодо Донбасу і мир із Росією - це різні речі

<span>Віцепрем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Дмитро Кулеба</span>
Віцепрем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Дмитро Кулеба


Стратегічна мета Росії — розворот України, наша стратегічна мета — продовження курсу, — Дмитро Кулеба Об этом сообщает nikopol-tv.in.ua со ссылкой на СМИ.Досягнення домовленостей щодо врегулювання ситуації на окупованих територіях Донецької та Луганської областей не варто розцінювати як встановлення миру з Росією. Про це віцепрем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Дмитро Кулеба заявив на зустрічі із бізнес-спільнотою у понеділок.


«Залишиться Крим, агресія Росії проти України почалася з окупації Криму, незаконної. Донбас, угода щодо Донбасу і мир із Росією — це різні речі»,- наголосив Кулеба.


На його думку, у цьому питанні українці мають бути реалістами та чітко усвідомлювати, що Росія намагатиметься заважати Україні розвиватися.


«Стратегічна мета Росії — розворот України, наша стратегічна мета — продовження курсу. Це як ваші конкуренти, їх мета задавити вас на ринку, але це не означає, що ви будете сидіти, склавши лапки, і говорити, о’кей, задавила, так задавили. Кожен веде свою гру, і тут сили асиметричні», — наголосив віцепрем’єр.


Раніше Кулеба заявив, що курс України на євроінтеграцію залишається незмінним, і «розворот» в інший бік неприпустимий.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/kuleba-ugoda-po-donbasu-i-mir-iz-rosijeyu-ce-rizni-rechi-630705.html”

ТОП новости

Вход